משא ומתן-ניהול והתנהלות במציאות מאתגרת

כבני אדם, עובדים/ות,   ומנהלים/ות בעולמנו, אנו נדרשים/ות להתמודד עם מצבים בהם פועלים עלינו כוחות  שהשליטה שלנו בהם מוגבלת. מצבי חוסר וודאות עלולים להידרדר  ולגרום לנזקים למערכות היחסים ולכן אופן וטיב קבלת ההחלטות בזמנים אלה הנו  קריטי.

כבני אדם, עובדים ומנהלים , במיוחד במצבי סטרס וחוסר וודאות, יש לנו את הנטייה  לטעות בהנחה שאנו יודעים את הנתונים הדרושים. אנו מעניקים פרשנות סובייקטיבית הנגזרת מהמידע העומד לרשותנו ולכן פועלים על סמך הניסיון והאינטואיציה.  ניהול ומצבי לחץ  דורשים  מתודה לאיסוף ווידוא התאמת הנתונים לכאן ועכשיו. אנו צריכים  להיות מסוגלים לתקף את המסקנות אליהן הגענו ואת ההחלטות שקיבלנו. כמו כן, אנו נדרשים לחשיבה יצירתית בנוגע לקבלת מידע על המצב הנוכחי  לפי העניין ובחירת דרכי פעולה בדגש על  ההשלכות על “היום שאחרי ” והטווח הארוך.

ההרצאה מתמקדת בכלים העדכניים ביותר שפותחו בשנים האחרונות במיוחד עבור מצבים אלו של ניהול והתנהלות  במציאות המאתגרת שמאפיינת את סביבתנו.

המתודות המוצגות וניתנות באות להעצים את המאזינים/ות  ומאפשרות למזער כשלים הנובעים מפערים  בהבנות כמו גם  לאפשר התמודדות מוצלחת עם גורמים משפיעים. מטרת ההרצאה לשפר את תהליכי המשא ומתן  ולעדכן את המשתתפים בקונספטים וגישות מתאימות לאתגרים הבינאישיים והטכנולוגיים המאפיינים את עולמנו.

       ההרצאה  הינה אינטראקטיביות בשילוב הפעלות וסימולציות המותאמות למציאות הארגון.

הגישות והכלים המוצעים  הינם פרי פתוח מחקרי של בית הספר למקצועות המשא ומתן  ” שקלא וטריא”  ומועברות  ע”י עו”ד מיכאל צור.

About Instructor