ללא עמלות, ללא התחייבות ובלי פשרות: מעכשיו, עסקים קטנים ובעלי מקצוע יכולים להירשם לשירות ‘PAY לעסקים’ באפליקציית התשלומים PAY ולהציע ללקוחות לפרוס את העסקה לתשלומים ולקבל את מלוא הסכום בתוך יום עסקים אחד. השירות ניתן ללא עלות וללא התחייבות מצד העסק.

בישראל פועלים מאות אלפי עצמאיים ובעלי מקצועות חופשיים, כמו עורכי דין, מטפלים, מאמני כושר,מורים פרטיים וכדומה, אשר גובים תשלום מהלקוחות שלהם על בסיס יום-יומי. עד היום, אותם עסקים קטנים קיבלו תשלומים דרך חברת כרטיסי אשראי, עם התחייבות בהסכם מול חברת כרטיסי האשראי ותשלום של עמלות, או באמצעות אפליקציות תשלומים בתשלום אחד.

כעת, מגיעה בשורה חדשה אל עולם התשלומים – שירות “PAY לעסקים”, של אפליקציית PAY של בנק לאומי שפתוחה ללקוחות כל הבנקים ומציעה שילוב ייחודי שכל הצדדים מרוויחים ממנו: מצד אחד, הלקוחות יכולים לפרוס את ההוצאה לתשלומים, שיחויבו מדי חודש בכרטיס האשראי. מצד שני, העסק מקבל את מלוא הסכום תוך יום עסקים אחד. השירות כולו ניתן ללא עלות וללא התחייבות עבור עסקים.

בנוסף לכל היתרונות, שירות PAY לעסקים מתאים במיוחד לימי הקורונה הנוכחיים, בהם הלקוחות רוצים לבצע עסקאות ממרחק בטוח וללא מגע ישיר בפריסה לתשלומים תוך שמירה על יתרונות תזרימיים עבור העסק.

הצטרפות קלה, מיידית ובטוחה, ללא התחייבות

כל מה שצריך לעשות כדי להפוך לעסק שמקבל תשלומים ב-“PAY לעסקים”, הוא להירשם בקלות באפליקציית PAY ולהתחיל באותו רגע לקבל תשלומים בלי עמלות או הסכמים ארוכים ומסורבלים. לעת עתה, השירות מיועד לעוסקים קטנים, פטורים או מורשים עם מחזור של עד 500 אלף ₪. בנוסף לפריסת העסקה לתשלומים ללא עמלות, -“PAY לעסקים” מציע ללקוחות לבצע תשלום חודשי קבוע ומתחדש, בדומה להוראת קבע, אותה הוא יכול לבטל בכל עת. אופציה זו נוחה ללקוחות במיוחד כשיש תשלומים קבועים לבעלי מקצוע כמו מטפלות בילדים, או מדריכים של חוגים פרטיים. כדי להפוך את התהליך לנוח ביותר עבור כל הצדדים, בכל מקרה בו מבוצע תשלום, העסק לא צריך לאשר את קבלת הסכום – ברגע ביצוע התשלום נשלח אישור מיידי לבעל העסק, והסכום מועבר אליו תוך יום עסקים.

בימים בהם שמירה על ריחוק חברתי חשובה במיוחד וכולנו מנסים למצוא פתרונות טכנולוגיים שיחליפו את הקניה עם מגע ישיר, PAY לעסקים מציע פתרון יצירתי לתשלום תוך שמירה על אינטראקציה בינאישית. בכל הנוגע לנוחות תשלום וקבלת תשלום, PAY מציעה עסקה שמשתלמת גם ללקוח וגם לעסק.